Komin PLEWA Osmo Fu z rurą ceramiczną prasowaną izostatycznie jest to system powietrzno-spalinowy, który znajduje zastosowanie do odprowadzania spalin z pieców gazowych o zamkniętej komorze spalania.
Polecany jest szcególnie do współpracy z piecami kondensacyjnymi. Przy pojedynczym podłączeniu może pracować w nadciśnieniu. Można do niego dołączyć 10 pieców z zmkniętą komorą spalania.
Podstawą systemu jest rura ceramiczna prasowna izostatycznie, odporna na kwaśne kondensaty. Przestrzeń pomiędzy nią a pustakiem obudowy wykorzystana jest do dostarczania piecom gazowym powietrza do spalania.
Maksymalna temperatura pracy ciągłej dla tego systemu to 200°C. Uwarunkowana jest ona zastosowaniem silikonowych uszcelek do podłączenia pieca gazowego.
System kominowy oznaczony zakiem CE.
Cena obejmuje:
![]() |
Zobacz także: |
JAK CZĘSTO NALEŻY CZYŚCIĆ KOMIN I CO NALEŻY DO KOMPETENCJI KOMINIARZY? |
Strefa Klienta
© 2013 - 2021 kominy.pl